Kullanım Şartları

Kullanım Şartları
Davetsiz Hayat isimli bu blog sitesi Ahmet Ardalı’ya ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Davetsiz Hayat’ta yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Ahmet Ardalı ve misafir yazarlar tarafından Davetsiz Hayat için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı Davetsiz Hayat‘tan alınmıştır
– Kaynak: Davetsiz Hayat

 

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Davetsiz Hayat’ta yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

  • Davetsiz Hayat’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Davetsiz Hayat’ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Davetsiz Hayat’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Davetsiz Hayat’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.