Hakkımızda

Davetsiz Hayat Hakkımızda Tanıtım

Davetsiz Hayat ; teknoloji, sağlık, eğitim, üniversite  puanları, oyunlar ve benzeri bir çok konuda yayın  yapan online internet  portalıdır. Yayınlarında tarafsızlık  ve özgün içerik  barındıran davetsizhayat.com her gün güncellenen içeriği ile ayda 60 Bin okuyucuya hitap etmektedir.

Yayınlarında tarafsız ve özgün içerik sloganı ile ilerleyen davetsiz hayat size en iyi  bilgileri, en doğru içerikleri zamanında sunmayı görev edinmiştir.

2016 yılından  bu yana  yayında olan sitemiz güncellenen ve genişleyen içeriği ile  yayın ilkelerinden sapmadan sağlam adımlarla  yayın  hayatına devam edecektir. Bu süreçte desteğini esirgemeyen siz değerli  okurlarımıza teşekkürü borç biliriz.

İLKELERİMİZ

  • Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık (objektiflik) içinde yaklaşmaktayız.
  • Açıklık: Hiç bir bilgiyi gizlemeden saklamadan doğru bilgileri paylaşıyoruz.
  • Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA%100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına%100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, video,metin, bilgi; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Muhatap: Murat Demir
Email : admin@iyiarastir.com

Bize iletişim kanallarımızdan ulaşan mailler için 72 Saat içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır.

Davetsiz Hayat 2022