Günlük Araç Kiralama Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Araç kiralama konusunda pek çok firma gereken kolaylığı sağlıyor gibi görünse de birçoğu memnuniyet yaratmayabilir. Contact Rent a Car olarak bu hususta gerekli şartları aktif bir biçimde karşılamaktayız. Bursa günlük araç kiralama konusunda her zaman gereken desteği vermekteyiz. İstenildiği kadar sürede araç kiralama seçeneklerini en ekonomik fiyat aralığında sağlamamızla da öne çıkmaktayız.

Araç kiralama konusunda belli hususlara dikkat edileceğinden ötürü hızlı bir biçimde bu işlemleri gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımıza gereken desteği vermekteyiz. Hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde bu imkanları yaratma konusunda da devreye girebilen bir firma olarak ön planda olmaktayız.

Araç Kiralama İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Araç kiralama konusunda belli prosedürler her zaman işleme koyulacaktır. Contact Rent a Car olarak hem kendimizi hem de müşterilerimizi korumak adına bu prosedürlere uygun olarak hareket etmekteyiz. günlük araç kiralama Bursahususunda genel olarak farklı modellerimizle ön planda kalmaktayız. Bünyemizdeki araçların model, segment ve marka olarak çeşitlilik gösterdiğini belirtmekteyiz.

İlk olarak kullanıcılarımızın araç kiralama konusunda şirket seçiminde dikkatli davranmaları gerektiğini belirtmekteyiz. Kurumsal bir firma olmamızdan ötürü temiz ve kaliteli bir hizmet faaliyeti içerisinde yer aldığımızı her zaman gösterebileceğiz. Bu tip hizmetlerimizi sunarak, tam da aradıkları gibi bir sonuca ulaşmaları haline erişmelerini de büyük oranda desteklemekteyiz.

Araç Kiralama Teslimat İşlemleri

Araç kiralama işlemlerinde her zaman mükemmel şartları sunmaktayız. Kullanıcılarımızın Contact Rent a Car hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamak için bu şekilde hareket etmekteyiz. Ancak Bursa günlük araç kiralama konusundaki hizmetlerimizde aynı kalitede bir teslimat yapmalarını da istemekteyiz. Bunun için bazı kriterler doğrultusunda hareket etmelerini belirtmekteyiz.

  • Araç teslim almada tüm unsurlar kontrol edilmelidir.
  • Personellerimizle beraber araç içi ve dışının incelenmesi önemlidir.
  • Personellerimizin dikkatinden kaçan hasar ve sorunlar hakkında bilgilendirme yapılmalıdır.
  • Deformelerin yanında ruhsat ve kaza tespit tutanağı da eksiksiz bir şekilde incelenmelidir.
  • KM ve yakıt durumu da kontrol edilerek, teslim formuna dahil edilmelidir.
  • Araçların lastik durumları da kontrol edilmelidir.

Kiralık Araç Kiralama Sonrasında Kaza Yapılması Halinde Ne Olur?

Contact Rent a Car olarak araç teslimatı esnasında gerekli denetlemeler personellerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Bunun için kiralama esnasında oluşan hasar ve sorunlar hakkında gerekli durumları firmamızla paylaşmakta fayda vardır. Firmamız filosunda bulunan tüm araçlar kasko kapsamında olduğundan ötürü birtakım belgelerin istenmesi söz konusu olabilecektir.

Kazanın oluşması halinde tarafımıza kaza tespit tutanağı ve tek taraflı kaza tutanağı iletilmelidir. Aracı teslim ettiğimiz süre zarfında da araçların durumu hakkında gerekli bilgilendirmeleri de yapmaktayız. Kullanıcılarımızın dikkatli bir biçimde sonuç almaları hususunda da bu şekilde hareket etmekteyiz. Herhangi bir anlaşılmazlık ya da mağduriyetin giderilmesi hususunda bu faaliyetlerimizi göstermekteyiz.

Yorum yapın